Kurumsal

HAKKIMIZDA

Teknik Raf 1995 yılından bu yana Raf Sitemleri konusunda Türkiye’nin en iyi raf imalatçısı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bulunduğu raf üretimi sektöründe verdiği kaliteli hizmet ve geniş ürün yelpazesi ile piyasada yer alan diğer raf firmaları arasından sıyrılmaktadır. Gelecek dönemler için yaptığı yatırımların da katkısı ile raf sistemleri üretimi alanında hızla ancak verimli bir kapasitede büyüyerek yol almaya devam edecektir. Modern raf üretim tesisi, ürün kalitesi, büyük ya da küçük işletme demeden herkes için uygun şartlarda raf imalatı yapması Teknik Raf’ın önemli değerleridir.

perfection guaranteed

Türkiye’nin en iyi raf imalatçı olmak için sözden daha fazlasının gerektiğini bilen Teknik Raf, ‘’Sizin Görüntünüz, Bizim Prestijimizdir’’ mottosu ile hareket eder. Depo raf sistemleri, metal raf, çelik raf sistemleri, hafif yük rafları, dolap modelleri ve mağaza raf sistemleri ile kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ulaşılabilir hale getirerek, piyasada işletmelerin kolaylıkla raf sistemleri konusunda teknik çözümlere ulaşmalarını sağlar.

The Team

Gary Barnes

owner and project manager

Fred Rogers

Wallpaper installer Specialist

Aaron Kelly

Painting Specialist

Jimmy Thomas

Painting Specialist

Get a Free Quote

This is your chance to invite visitors to contact you. Tell them you’ll be happy to answer all their questions as soon as possible.